Zo langzamerhand is de openingswedstrijd van de competitieteams een dag geworden waarop alle teams graag aanwezig willen zijn. Overal dubbele bezetting en op een enkele hole zelfs drie teams, wat tegelijk de mogelijkheid bood om eens even gezellig met elkaar de stand van zaken door te nemen over de competitie of andere belangrijke aangelegenheden.
Eigenlijk geen onvertogen woord dat we af en toe even moesten wachten. Daarbij weten we allemaal dat zo’n dag een dag is van presteren en plezier maken.
Het bijzondere van deze dag is dat alle 40 teams dezelfde uitstraling hebben van: kom maar op, we hebben er zin in en nemen de wisselbeker mee naar huis.
Nou ja Wisselbeker?
Als Competitie Commissie hebben we de wisselbeker maar een andere naam gegeven namelijk die van 'Waar is die beker', want niemand wil deze trofee afstaan, zo graag wil elk team deze in hun prijzenkast hebben staan. 😊 Begrijpelijk.
Uiteindelijk was het team van Heleen de Roos de winnaar bij de Dames en het team van Willem van Delft bij de Heren.
Na al deze positieve woorden moeten we het toch nog even hebben over het repareren van de pitchmarks op de green, het terugleggen van de plaggen en - u raadt het al - het harken van de bunkers. Een wederkerend en hardnekkig verschijnsel.
Elke golfspeler wil op onze mooie baan spelen en kunnen zeggen 'De baan ligt er prachtig bij'! Echter: een aantal spelers denkt daar anders over en vergeet de afspraken die vooraf gemaakt worden.
En weet je wat: laten we die afspraken nu nakomen en inderdaad onze competitiegasten op een baan laten spelen waarvan ze zeggen: 'Prachtige mooie gladde greens, wat een aangeharkte bunkers en hé geen plag te vinden, top.'
Allemaal bedankt voor jullie deelname, we wensen iedereen veel succes en veel plezier.
Huub Kouwenhoven