Op 24-11-24 werd onder bijzondere omstandigheden de Sint Nicolaas wedstrijd gespeeld. Volgens het KNMI de warmste 24 november ooit. Na dagen van kou en wintergreens konden de spelers met waanzinnig mooi weer op "zomer"greens de baan in.
Er werd in 4 ballen scramble shotgun gespeeld. De wedstrijd zat helemaal vol, op alle holes was een dubbele start waardoor de doorloop zoals verwacht niet helemaal ideaal was, maar niemand maakte zich hier druk om. Het was tenslotte prachtig golf weer.
Uiteraard waren de "hulpjes" van Sint Nicolaas ook dit jaar weer aanwezig, zij reden door de baan om een ieder aan te moedigen met pepernoten.
(Voor meer foto's van Sint klik hier)
Op hole 16 had Sint de Neary uitgezet, daar sloeg Stijn Hemrica zijn slag en ging er met de fles wijn vandoor.
Op hole 1 werd warme chocomel/ koffie/thee met gevulde speculaas geserveerd.
Sint bedacht, in plaats van de reguliere longest drive, een Leary op hole 14. De tweede bal het dichts bij de pin was van team 33: Tim Homburg, Bas Menge, Thomas Loning en Cees Phijffer.
Bij binnenkomst werden we warm ontvangen door onze goed heilige "Bisschop".
Onder luid gezang werden Sint met Pietjes ontvangen voor de prijsuitreiking. Er werden weer Rydercup punten uitgedeeld voor de top 5. Zie hieronder deze uitslag.
Het winnende team van Tim Homburg, Bas Menge, Thomas Loning en Cees Phijffer sloten de dag af met een toepasselijke winnaars-speech van Bas Menge die dit volledig in stijl van de dag deed met een gedicht wat enorm gewaardeerd werd.
Gedicht voorgedragen door Bas Menge.
24 november sinterklaas middag op Het Rijk
Iets waar ik met het team al weken naar uit kijk.
Een gedicht richting de spelers en de goedheilig man,
dat leek ons nou echt een verdacht goed plan.
Een team zorgvuldig gekozen door meesterputter Tim.
Perfect op elkaar afgestemd met spel en goede zin.
Met de lange slagen van Kees,
die ons door de baan de weg wees.
Met chips van Thomas tegen de pin.
Helaas geen eagles de bal had geen zin.
De meesterputter Tim aan zet,
geloof mij die droomt er vanavond nog over in bed.
Met beukers van Bas door de baan,
konden we de aproaches over slaan.
Met dank naar de organisatie van de wedstrijd.
Want van het inschrijven hebben we zeker geen spijt.
Geniet met zijn allen nog van deze dag.
Dan sluit ik nu dit gedicht met een brede glimlach.
De uitslag:
Nadat de Sint werd uitgezwaaid was er nog een gezellige nazit onder het genot van een drankje en een hapje in het clubhuis.
De wedstrijdcommissie wenst iedereen een fijn Sint Nicolaas feest toe, en hoopt een ieder weer terug te zien bij de 4 stokken Kerst wedstrijd.
Groet,
Marco, Johan en Thijs